لابراتوار اختصاصی ارتودنسی بهمن

* اولین لابراتوار ارائه دهنده الاینرهای شفاف در ایران با استفاده از CAD/CAM

* نخستین لابراتوار ارتودنسی ایران در ارائه خدمات ارتودنسی دیجیتال سه بعدی

* لابراتوار پیشگام در ارائه خدمات CAD/CAM ارتودنسی در ایران

* بیش از 23 سال ارائه رضایتبخش خدمات ارتودنسی به بسیاری از بزرگان ارتودنسی ایران همچون آقای دکتر بهرمان

* نخستین ارائه دهنده مدلهای دیجیتال سه بعدی ارتودنسی در ایران

* نماینده مجاز بورد ارتودنسی آمریکا در ایران برای ارائه مدلهای دیجیتال مورد قبول امتحانات بورد

* عضو انجمن تکنسین های ارتودنسی انگلستان

من آقای علیرضا بهمن را از سالها قبل از زمانی که در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بعنوان دانشجوی دوره تربیت تکنسین مشغول تحصیل بودند و بعدا در طی چهار سال همکاری ایشان در مطب من و بعدا از زمانی که خود ، لابراتوار ارتودنسی داشته اند بخوبی می شناسم . آقای بهمن نه تنها در کار خود مهارت و ورزیدگی کامل دارد بلکه همواره در جهت بهبود کیفیت کار خود می کوشد و همیشه در جستجو و یادگیری و بالا بردن دانش خود کوشا بوده است.

دکتربهرمان، استاد بخش های ارتودنسی و اطفال مرکز دندانپزشکی ایستمن ، دانشگاه روچستر نیویورک.
رئیس سابق بخش های ارتودنسی و اطفال و دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

جهت کسب اطلاعات در مورد پروفسور بهرمان (پدر ارتودنسی ایران) لطفا اینجا را کلیک کنید.

خوش آمدید.

علیرضا بهمن هستم، متولد 1352، موسس و مدیر لابراتوار ارتودنسی بهمن. دوره پروتز دندان را در سال 1374 در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم . طی 23 سال گذشته افتخار داشته ام در خدمت برخی از اساتید بنام ارتودنسی ایران همچون آقای دکتر علی اکبر بهرمان (پدر ارتودنسی ایران) باشم. چهار سال ارائه سرویس به آقای دکتر بهرمان ( و تیمشان ) در مطب شخصی ایشان، فرصت خوبی برای من بود تا تجارب و دانش خود را در ارتباط با انواع مختلف دستگاههای تخصصی ارتودنسی افزایش دهم و سپس اقدام به تاسیس لابراتوار اختصاصی ارتودنسی کنم که به همراه تیمی از تکنسینهای کارآزموده توانست به صورت رضایتبخشی به تعداد زیادی از متخصصان محترم ارتودنسی و دندانپزشکان ارجمند سرویس دهد.
ما در سال 1390 زمانیکه هیچ دانشگاه، لابراتوار و شرکت ایرانی اقدام به ارائه سرویس های مرتبط با تکنولوژی CAD/CAM ارتودنسی (ارتودنسی دیجیتال سه بعدی) نکرده بود و یا ریسک وارد شدن به آن را نمی پذیرفت با هزینه شخصی اقدام به خرید اولین اسکنر سه بعدی مرتبط با ارتودنسی و نرم افزار های اختصاصی آن از شرکت Maestro 3d ایتالیا کردیم و برای اولین بار در ایران مدل های دیجیتال سه بعدی ارتودنسی را ارائه دادیم که با استقبال زیادی از سوی دانشگاههای مختلف ایران همچون شهید بهشتی، شاهد، آزاد، تهران ، همدان، تبریز و …. همچنین بعضی ارتودنتیستها مواجه شد.
در سال 1394 عملا وارد حیطه الاینرهای شفاف شدیم . حیطه ای که به دلیل مزایای فوق العاده آن به اعتقاد بسیاری از ارتودنتیستها و دندانپزشکان، در آینده نزدیک، درمانهای ارتودنسی را دچار تحول عظیمی خواهد کرد و به دلیل پیشرفتهای سریعی که در آن در حال وقوع است به زودی در بسیاری از کیس های ارتودنسی، جایگزین ارتودنسی معمول با براکت و سیم و … خواهد شد. اگرچه مقاومتهایی از سوی عده ای معدود از ارتودنتیستها در برابر آن وجود داشته که بعضا به دلیل سودجویی و منافع شخصی، همواره در فضای مجازی یا سخنرانی هایشان سعی کرده اند واقعیت را وارونه جلوه دهند ولی الاینرتراپی یا همان درمان ارتودنسی بوسیله الاینرهای شفاف به دلیل مزایای کم نظیر آن، هر روز، بیش از گذشته، جایگاه خود را در بین ارتودنتیستها، دندانپزشکان زیبایی، ترمیمی و دندانپزشکان عمومی باز کرده اند. قابل ذکر است ورود برخی شرکتهای واسطه ای (که کار اصلی آنها فروش تجهیزات ارتودنسی است) و همچنین لابراتوارهای کم تجربه به عرصه الاینرهای شفاف باعث شکست درمان با الاینرهای شفافی که آنها ارائه می دهند شده است و این موضوع، موجب ایجاد ذهنیت منفی در بعضی از ارتودنتیستها و دندانپزشکان در مورد الاینرتراپی شده است و این مانند این است که ایمپلنت به طور غیراصولی برای یک بیمار کار شود و شکست بخورد و بگوئیم ایمپلنت در درمان بیماران بی دندان موثر نیست!!!! ناگفته نماند آن دسته از ارتودنتیستها و دندانپزشکان که اندکی با پروسه طراحی و ساخت الاینرهای شفاف آشنا هستند به خوبی می دانند که طراحی و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف، امری صد در صد تخصصی است که باید توسط لابراتواری که تجربه این کار را دارد و با اصول اکلوژن و بیومکانیک حرکات دندانی آشنا هست انجام گیرد تا موفقیت آمیز باشد.

با هدف ارائه الاینرهای شفاف دقیق و موثرتر ، ما فعلا تمام توان، انرژی و زمان خود را بر طراحی کامپیوتری و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف متمرکز کرده ایم و در زمینه ساخت دستگاههای ارتودنسی و دیگر سرویس های لابراتوار ارتودنسی، تا اطلاع بعدی، هیچ سرویسی ارائه نخواهیم داد.

ممنون از اینکه از وب سایت ما دیدن می کنید یا از ما سرویس دریافت می کنید و اگر قصد دارید برای اولین بار از ما سرویس الاینر شفاف دریافت کنید مطمئن باشید ما تمام تجربه و دانش خود را به کار می گیریم تا شما از بیمار کاندید الاینرتراپی خود نتیجه رضایتبخش بگیرید.

اطلاعات تماس با ما:

تلفن:  02122514803  –  02122514821

تلگرام: 09011059980

ایمیل: bahmanlab@gmail.com