نظرات همکارانتان درباره ما 2019-01-21T09:34:57+00:00

C

Transparent Aligner System

آقای دکتر صفوی

حدود ٢٥ سال است كه آقاى عليرضا بهمن را ميشناسم و با ايشان كار ميكنم . جديت، پشتكار ، وقت شناسى ، دقت و علاقه شديد به يادگيرى دانش جديد از خصوصيات بارز ايشان است كه از نظر من ستودنى است.

دکتر سید محمدرضا صفوی – متخصص ارتودنسی – رئیس مرکز تحقیقات دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی

آقای دکتر گرجی

از مدیریت لابراتوار ارتودنسی بهمن که مدتی نه چندان دور همکاری داشته و دارم به جهت داشتن خصائص زیر بسیار رضایت دارم:
1- انتقادپذیر بوده و با روئی گشاده آنرا می پذیرند.
2- پندپذیر بوده و راهنمائیهای فنی را قبول کرده و بکار می گیرند.
3- وقت شناس هستند و هماهنگی خوبی با مطب برقرار می کنند.
موفق باشید بچه ها

دکتر سیف الله عالم زاده گرجی – متخصص ارتودنسی از آمریکا

خانم دکتر امامی

لابراتوار بهمن در ساخت پلاکهای ارتودنسی دقت و زیبائی خاصی به خرج می دهد که باعث پذیرش پلاک به راحتی از طرف بیمار گشته و باتوجه به ساخت دقیق پلاکها، ارتودنتیست می تواند به راحتی و بدون اتلاف وقت، دستگاه را در دهان بیمار قرار دهد.

دکتر شهین امامی – متخصص ارتودنسی

خانم دکتر سعادت

آقای عليرضا بهمن حدود چهار سال در سمت تکنسین ساخت دستگاههای ارتودنسی با اینجانب همکاری نموده اند . ایشان شخصی با اعتماد به نفس ، همراه با تكنيك بالا در ساخت دستگاههای ارتودنسی و همچنین مشتاق یادگیری در حیطه علمی کاری خود می باشند. به نظر من از لحاظ تکنیکی ، ایشان تکنسین ماهری می باشند و دستگاههای ایشان به راحتی در دهان بیمار قرار می گیرد.

دکتر شیرین سعادت لاجوردی – متخصص ارتودنسی از انگلستان – استادیار دانشگاه آزاد اسلامی

آقای دکتر خاکبیز

لابراتوار تخصصی ارتودنسی بهمن به مدیریت آقای علیرضا بهمن یکی از معدود لابراتوارهای ارتودنسی می باشد که تلاش فراوان می کند تا همواره خود را با تازه ترین و پیشرفته ترین لوازم و تکنیک های ارتودنسی جهان همگام نماید مانند ارائه مدلهای دیجیتال سه بعدی.
از مهمترین ویژگیهای کار این لابراتوار، دقت بسیار بالا در ساخت دستگاههای ارتودنسی همراه با ظرافت لازم می باشد بطوری که ارتودنتیست به راحتی و بدون دستکاری می تواند دستگاه مربوطه را در دهان بیمار قرار دهد و بیمار نیز به راحتی آنرا می پذیرد.
از خصوصیات دیگر ایشان و همکارانشان، پذیرش انتقادات و راهنمایی ها و همچنین وقت شناسی و آماده کردن به موقع دستگاههای ارتودنسی می باشد.
خصوصیات اخلاقی و حرفه ای شایسته آقای بهمن در برخورد مناسب همکارانشان نیز مشهود می باشد. موفقیت و پیشرفت روز افزون ایشان را آرزومنم.

دکتر مصطفی خاکبیز – متخصص ارتودنسی، دارای درجه ماستر از دانشگاه منچستر انگلستان

آقای دکتر یاسینی

‎به تحقیق میتوانم بیان کنم لابراتوار بهمن در زمینه ارایه دقیق و منظم خدمات تخصصی لابراتوار ارتودنسی در ایران، شماره یک است.

دکتر مهدی یاسینی – متخصص ارتودنسی

خانم دکتر مهراشتیاق

من سابقه كار ١٠ ساله  با لابراتوار بهمن دارم و كلاً از اين لابراتوار راضی هستم و در صورت بروز مشكل، خود آقای بهمن قطعاً در جهت رفع مشكل اقدام خواهند كرد. پس همكاری با ايشان را به دوستان دندانپزشكم توصيه ميكنم.

دكتر پريسا مهراشتياق – متخصص دندانپزشکی کودکان

خانم دکتر شیخی

حدود ده سال است كه افتخار آشنايى با جناب آقاى بهمن را دارم و به جرأت مى توانم بگويم كه ايشان فردى كاملاً آگاه و مسلط بر كارشان هستند، از سيستم كارى بسيار بسيار منظمى برخوردار مى باشند و سليقه و دقتى كه در ساخت سفارشات به كار می برند واقعاً ستودنى است.با آرزوى سلامتى و پيشرفت روزافزون.

دکتر سالومه شیخی – متخصص دندانپزشکی کودکان

آقای دکتر داودیان

لابراتوار بهمن، منظم، منطقی و دانش محور

دکتر مسعود داودیان – متخصص ارتودنسی

آقای دکتر میر

اینجانب از سال 1380 با لابراتوار بهمن آشنا شدم . در آن زمان برای من به عنوان یک دندانپزشک عمومی که مال اکلوژنهای ساده همچون شلوغی و به هم ریختگی دندانهای قدامی را درمان میکرد ، دستگاههائی که علیرضای عزیز می ساخت بسیار موثر و کارآمد بود بخصوص زمانی که او با ساختن دستگاههای بازکننده شکاف کام ، کمک شایانی در درمان بیماران می کرد .من همچنین خاطره بسیار جالبی از آموزش دور میزی دارم که به همراه علیرضا در اولین کنگره بین المللی انجمن ارتودنسی ایران در مورد ساخت ” Active Plate ”  برگزار کردیم.
از سال 1382 ضمن تحصیل در دانشگاههای آلمان و کالیفرنیا با همکاران دیگری که به ساخت دستگاههای ارتودنسی می پرداختند آشنا شدم. در تبادل علمی با این افراد همواره احساس غرور و افتخار می کردم که بسیاری از آنان از برخی از طرحهای خاص لابراتوار بهمن آگاهی نداشتند. در سال 2007 در حین بازدید از لابراتوار دانشگاه  UCLA بطور کامل نحوه عملکرد کادر علمی و تکنیکی را در ذهن خود با آنچه در لابراتوار بهمن دیده بودم مقایسه می نمودم. در این قیاس هیچگونه برتری در آن لابراتوارها که قابل ذکر برای علیرضای عزیز باشد مشاهده نکردم.
اکنون که مجددا به همکاری با ایشان ادامه می دهم امیدوارم بتوانم مهارت عالی علیرضا را در ساخت دستگاههای ارتودنسی برای درمانهای ORTHO-LASER بکار برم .

دکتر مازیار میر
DDS, MSc, PhD
دارنده PHD  در کاربرد لیزر در دندانپزشکی اطفال از دانشگاه آخن آلمان
Post Doctorate  دانشگاه کالیفرنیا

خانم دکتر بیگدلی

بعد از دوازده سال سابقه در مطب بعنوان ارتودنتیست، با لابراتوارهای بسیاری کار کرده ام و آقای بهمن را شخصی یافتم که بسیار ماهر در ساخت دستگاههای ارتودنسی و بسیار وقت شناس و دقیق در تحویل آنها به کلینیک می باشد. پلاکهای ایشان با حداقل نیاز به تنظیم، در دهان بیمار می نشینند و از زیبائی خاصی برخوردار می باشند.

دکتر فریبا بیگدلی – متخصص ارتودنسی
استادیار سابق دانشکده دندانپزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز

خانم دکتر باقری

من مدت زیادی نیست که با آقای بهمن آشنا شده ام  ، فکر می کنم از زمان کنگره ارتودنسی سال 86 بود که کارم را با ایشان شروع کردم. ولی در همین مدت کوتاه هم، از سرویس دهی لابراتوار ایشان کاملا راضی هستم و دو نکته بسیار مهم در کار ایشان، خوش قول بودنشان و ظرافت و دقت زیاد در ساخت دستگاهها می باشد. از زحمات ایشان نهایت تشکر را دارم و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

دکتر شیدا باقری – متخصص ارتودنسی

جهت ارتباط با لابراتوار بهمن می توانید از راههای زیر استفاده نمائید:

شماره های تلفن:  02122514803 – 02122514821
شماره تلگرام لابراتوار : 0901105990
آدرس ایمیل : bahmanlab@gmail.com