دانلود رایگان نرم افزار Ortho Studio 2019-06-08T11:17:50+00:00

خبر مهم:

به اطلاع می رساند اخیرا لابراتوار بهمن اقدام به خرید ورژن 5 نرم افزار ارتو استودیو از شرکت Maestro 3D ایتالیا (شرکت اصلی منتشر کننده این نرم افزار اختصاصی) کرده است که این نسخه، آخرین و در واقع جدیدترین ورژن نرم افزار قدرتمند ارتو استودیو می باشد و شما متقاضی ارجمند الاینرهای شفاف B-Align می توانید طی تماس با لابراتوار، نسخه Viewer این نرم افزار را که بسیار قوی تر و دقیقتر از ورژن قبلی است را به رایگان دریافت کنید.

چرا باید نرم افزار ارتو استودیو را روی کامپیوتر خود نصب کنید:

1- به دلیل اینکه این نرم افزار قدرتمند، طرح درمان شما را بصورت دیجیتال سه بعدی، شبیه سازی می کند و شما می توانید در آن استیج های مختلف درمان را دیده و مراحل پیشرفت درمان را در کامپیوتر خود بررسی کنید و قبل از اینکه درمان را شروع کنید وضعیت اکلوژن و محل و زاویه قرار گیری دندانها را در پایان درمان ببینید و اگر لازم است در همان ابتدای کار از لابراتوار بخواهید تا طرح درمان شمار را تغییر داده یا اصلاح کند.

2- بیمار شما این امکان را خواهد داشت تا قبل از شروع درمان، وضعیت مرتب شدن دندانهای خود را در پایان درمان ببینید که این موضوع بدون شک می تواند تاثیر مهمی در افزایش انگیزه بیمارتان برای همکاری بیشتر در طول درمان داشته باشد.

3- با استفاده از نرم افزار Ortho Studio V5 شما قادر خواهید بود محل اتچمنتهای کامپوزیتی و شکل و فرم آنها را ببینید که این موضوع کمک شایانی به افزایش دقت اتچمنت گذاری شما در الاینر تراپی می کند.

برای نصب این نرم افزار، کامپیوتر شما باید حتما ویندوز 64 بیتی داشته باشد که می تواند ویندوز 7 و یا بالاتر باشد.

خصوصیات سخت افزاری:

سی پی یو :  Core i7 با سرعت 3 گیگاهرتز و یا بالاتر

رم : بین 8 تا 16 گیگابایت

کارت گرافیک: 2 گیگابایت

خصوصیات سخت افزاری مذکور باعث میشود این نرم افزار قدرتمند به راحتی روی کامپیوتر شما اجرا شود که البته در حال حاضر بیشتر کامپیوترهای جدید دارای این خصوصیات هستند.

جهت ارتباط با لابراتوار بهمن می توانید از راههای زیر استفاده نمائید:

شماره های تلفن:  02122514803 – 02122514821
شماره تلگرام لابراتوار : 09011059980
آدرس ایمیل : bahmanlab@gmail.com